Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor

13. 7. 2011

 

1. kolo, 26.8.2012, 09:00   1. SK Prostějov - Sigma Olomouc   přeloženo na 26.9.

  • nominace - sraz v 16:15 v Prostějově, ul. Olympijská: Pitron, Vrba, Blaho, Nováček, Hustý, Slavíček, Sklenář, Vybíral, Sedláček, Vrbka, Ráček, Vašička, Vašíček, Vítek, Hrdlička, Judas, Kropáček, Kročil.

 

2. kolo, 2.9.2012, 9:00, H2   Sigma Olomouc - 1. FC Viktoria Přerov

  • nominace - sraz v 8:00 - Blaho, Deák, Hrdlička, Hustý, Judas, Kročil, Kropáček, Nováček, Pelíšek, Pitron, Raclavský, Ráček, Sedláček, Sklenář, Slavíček, Vašička, Vítek, Vrbka, Vybíral.

3. kolo, 9.9.2012, 14:00   1. HFK Olomouc - Sigma Olomouc

  • nominace - sraz ve 13:00 v Holici - Blaho, Deák, Hrdlička, Hustý, Judas, Kročil, Kropáček, Nováček, Pitron, Raclavský, Ráček, Sedláček, Sklenář, Slavíček,  Vašička, Vítek, Vrbka, Vybíral.

4. kolo, 16.9.2012, 14:30   SK Hranice - Sigma Olomouc

  • nominace - sraz ve 13:30 v Hranicích - Blaho, Deák, Hustý, Judas, Kropáček, Pitron, Pudil, Ráček, Sedláček, Sklenář, Slavíček, Vašíček, Vašička, Vítek, Vrba, Vybíral.

5. kolo, 23.9.2012, 9:00, H2   Sigma Olomouc - Šumperk

  • nominace - sraz v 8:00 - Blaho, Deák, Garai, Hrdlička, Hustý, Judas, Kročil, Nováček, Pudil, Pitron, Raclavský, Ráček, Sedláček, Sklenář, Slavíček, Vašíček, Vašička, Vítek, Vrba, Vrbka, Vybíral.

6. kolo, 30.9.2012, 9:00, UT   Sigma Olomouc - 1. SK Prostějov

  • nominace - sraz v 8:00 - Pitron, Kročil, Vašička, Slavíček, Blaho, Vrbka, Nováček, Vybíral, Sklenář, Hustý, Judas, Sedláček, Vítek, Ráček, Vašíček, Pelíšek, Vrba, Hrdlička, Kropáček, Raclavský.

7. kolo, 3.10.2012, 16:30   1. FC Viktoria Přerov - Sigma Olomouc

  • nominace - sraz v 15:45 hod na hřišti V. Přerov - Alšova ul. (u zimního stadionu) - Pitron, Deák, Slavíček, Vybíral, Sedláček, Sklenář, Vašíček, Judas, Vítek, Vrba, Blaho, Vašička, Vrbka, Nováček, Hustý, Ráček, Hrdlička, Kročil.

8. kolo, 10.10.2012, 16:45, Řepčín   Sigma Olomouc - 1. HFK Olomouc

  • nominace - sraz v 15:45 - Pitron, Kročil, Vašička, Slavíček, Hustý, Vrbka, Vybíral, Nováček, Sedláček, Judas, Sklenář, Blaho, Ráček, Vítek,  Vašíček, Pudil, Garai, Kohut, trenér Copek (omluvenky)

9. kolo, 21.10.2012, 9:00, H2   Sigma Olomouc - SK Hranice

  • nominace - sraz v 8:00 - Pitron, Kročil, Vrba, Vybíral, Sedláček, Blaho, Vrbka, Ráček, Judas, Vašíček, Pudil, Sklenář, Vašička, Nováček, Vítek, Kropáček, Deák, Raclavský.

10. kolo, 4.11.2012, 14:00   Šumperk - Sigma Olomouc

  • nominace - sraz ve 13:00 - Slavíček, Kohut, Nováček, Vrba, Hustý, Ráček, Deák, Pudil, Pitron, Sklenář, Vybíral, Kropáček, Vrbka, Vašička, Sedláček, Hrdlička, Kročil, Vašíček, Blaho, Garai.

11. kolo, 17.4.2013, 16:30   1. SK Prostějov - Sigma Olomouc

  • sraz v 15:45 hod. na hřišti v Určicích
  • nominace - Deák, Hrdlička, Hustý, Judas, Kohut, Kropáček, Lezna, Nováček, Pitron, Raclavský, Ráček, Sedláček, Slavíček, Špidla, Urbášek, Vašíček, Vašička, Vítek, Vrba, Vrbka, Vybíral, Vyroubal.

12. kolo, 23.4.2013, 17:00   Sigma Olomouc - 1. FC Viktoria Přerov

  • sraz všech hráčů (i kluků ze "sportovky") v 16:00 v Řepčíně. Kdo nebude hrát, bude mít trénink. Sportovka ve škole v úterý netrénuje.

13. kolo, 15.5.2013, 16:30   1. HFK Olomouc - Sigma Olomouc (sraz v 15:30)

  • nominace: Kročil, Pitron, Sklenář, Hustý, Nováček, Sedláček, Slavíček, Vašička, Vítek, Vrbka, Vybíral, Vrba, Hrdlička, Raclavský, Ráček, Urbášek, Vašíček, Vyroubal.

14. kolo, 5.5.2013, 14:00   SK Hranice - Sigma Olomouc

  • sraz ve 13:00 hod. v Hranicích
  • nominace: Deák, Judas, Hrdlička, Hustý, Kročil, Lezna, Pitron, Pudil, Raclavský, Ráček, Sedláček, Slavíček, Vašíček, Vašička, Vítek, Vrbka, Vybíral, Vyroubal.

15. kolo, 12.5.2013, 9:00   Sigma Olomouc - Šumperk (sraz v 8:00)

  • nominace: Vrba, Pitron, Deák, Kohut, Kropáček, Hrdlička, Raclavský, Ráček, Garai, Urbášek, Vašíček, Vyroubal, Nováček, Slavíček, Hustý, Sedláček, Vybíral, Vítek.

16. kolo, 19.5.2013, 9:00   Sigma Olomouc - 1. SK Prostějov (sraz v 8:00)

  • nominace: Pitron, Hustý, Vybíral, Vrbka, Sedláček, Vyroubal, Deák, Kročil, Vašička, Vašíček, Slavíček, Nováček, Ráček, Hrdlička, Raclavský, Špidla, Judas, Kropáček.

17. kolo, 25.5.2013, 09:00    1. FC Viktoria Přerov - Sigma Olomouc (sraz v 8:00 - Přerov, Alšova ulice)

  • nominace: Vrba, Judas, Vašíček, Vyroubal, Kročil, Ráček, Kropáček, Garai, Kohut, Pudil, Lezna - trenér Kohut.

18. kolo, 2.6.2013, 14:00   Sigma Olomouc - 1. HFK Olomouc - Andrův stadion (sraz ve 12:55)

  • nominace: Pitron, Blaho, Deák, Judas, Kročil, Kropáček, Lezna, Nováček, Raclavský, Ráček, Sedláček, Slavíček, Špidla, Vašíček, Vašička, Vítek, Vrba, Vrbka, Vybíral, Vyroubal, Živný.

19. kolo, 9.6.2013, 9:00   Sigma Olomouc - SK Hranice - H2 (sraz v 8:00)

  • nominace: Pitron, Vrba, Blaho, Deák, Hrdlička, Judas, Kropáček, Lezna, Nováček, Raclavský, Sedláček, Slavíček, Vašíček, Vašička, Špidla, Vybíral, Vyroubal, Živný.

20. kolo, 11.6.2013, 15:30   Šumperk - Sigma Olomouc (sraz ve 14:45 v Šumperku)

  • nominace: Pitron, Kročil, Kohut, Pudil, Ráček, Špidla, Urbášek, Vybíral, Sedláček, Slavíček, Raclavský, Nováček, Hrdlička, Blaho, Vašička, Deák, Judas, Lezna.
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA