Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozlosování soutěží KP a OFS bude postupně doplňováno:

 Časy utkání v KP jsou u skupiny U11, skupina U10, kterou hrajeme je asi o 1,5 hod. později.

  2.4.2011             turnaj ČAFC Brno ( 7+1 )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

 

  9.4.2011      8:30     OFS "A" - Sigma TP č. 2 ( 7+1 )

  9.4.2011   13:00     OFS "B" - Sigma TP č. 2 ( 7+1 )

Nominace: Deák, Konvička, Mracký, Pudil, Raclavský, Vašíček, Gyertyák, Ponížil, Tichý O., Vičar, Kročil, Kohut, Vykoupil.

10.4.2011     9:00      KP "A"   Sigma - Čechovice ( 5+1 )

Nominace: Blaho, Judas, Krása, Nováček, Ráček, Sedláček, Vašička, Vrbka, Vybíral, Pitron.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

16.4.2011     9:00     KP "B"   Uničov - Sigma ( 5+1 )

Nominace: Blaho, Judas, Krása, Ráček, Sedláček, Vašička, Vičar, Vrbka, Vybíral.

17.4.2011     9:00     KP "A"   Viktoria Přerov - Sigma ( 5+1 ) - přeloženo na 4.5.2011

17.4.2011     9:00     OFS "A" - Troubelice ( 7+1 ) - U10, r. 2001

17.4.2011     9:00     OFS "B" - Nové Sady ( 7+1 )

Nominace: Blaho, Deák, Judas, Konvička, Kohut, Krása, Kročil, Mracký, Pitron, Pudil, Vašíček, Vykoupil.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

23.4.2011     9:30     OFS "A" - Černovír ( 7+1 ) - r. 2001

24.4.2011     9:00     OFS "B" - Velký Újezd ( 7+1 )

Nominace: Kročil, Blaho, Judas, Krása, Nováček, Vybíral, Sklenář, Vašička, Vrbka, Sedláček, Ráček, Deák, Mracký, Kachyňa, Vašíček.

24.4.2011     9:00     KP "A"   Sigma - SK Prostějov ( 5+1 ) - přeloženo na 16.5.2011, 16:30

24.4.2011   12:30     KP "B"   Sigma - Mohelnice ( 5+1 ) - přeloženo na 27.4.2011, 16:30

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

26.4.2011   17:00     Zbrojovka Brno (5+1) - PÚ Řepčín

27.4.2011   16:30     KP"B"   Sigma - Mohelnice (5+1)

30.4.2011     9:00     OFS "A" - Tršice ( 7+1 ) - r. 2001

  1.5.2011     9:00     OFS "B" - Lužice - hř. Šterberk ( 7+1 )

Nominace: Pitron, Ráček, Vykoupil, Kachyňa, Deák, Mracký, \vašíček, Konvička, Kročil, Kohut, Raclavský.

  1.5.2011     9:00      KP "A"   1. HFK - Sigma ( 5+1 ) - přeloženo na 5.5.2011

  1.5.2011     9:00      KP "B"   Rýmařov - Sigma ( 5+1 )

Nominace: Vičar, Blaho, Judas, Vybíral, Sklenář, Vrbka, Vašička, Krása, Nováček, Vítek.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  4.5.2011     16:30     KP"A"   Viktorka - Sigma (5+1) - sraz v 16:00 hod. v Domaželicích u Přerova

Nominace: Kročil, Blaho, Judas, Mracký, Nováček, Ráček, Sklenář, Vybíral, Vykoupil.

  5.5.2011     16:30     KP"A"   HFK - Sigma (5+1) - sraz v 15:45 hod. v Holici

Nominace: Pitron, Blaho, Nováček, Krása, Vybíral, Sklenář, Vašička, Vrbka, Sedláček, Vykoupil, Kachyňa.

  7.5.2011             turnaj Říčany ( 7+1 )- sraz 14:30 hod. u vrátnice SK Sigma

Nominace: Pitron, Vičar, Slavíček, Hustý, Galus, Lokša, Vyroubal, Vykopal, Blaho, Nováček, Krása, Vybíral, Sklenář, Vašička, Vrbka, Sedláček.

  • skupina A: Říčany, Ústí n/L., Sokolov, Bohemians 1905
  • skupina B: Sparta, Zbrojovka, Bílina, Liberec
  • skupina C: Dukla, Jablonec, Teplice, Sigma
  • skupina D: Slavia, Blšany, Slovan, Admira Praha

  8.5.2011   12:30   KP "B"   Sigma - Šumperk ( 5+1 ) - sraz v 13:00 hod. na Sigmě

Nominace: Kročil, Deák, Ráček, Mracký, Vašíček, Judas.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

14.5.2011     9:30    OFS "B" - Černovír ( 5+1 ) - r. 2003

Nominace: Pitron - 8:15 hod. na hřišti v Černovíře

14.5.2011     10:00    KP "B"   Zábřeh - Sigma ( 5+1 )

Nominace: Kročil, Sklenář, Nováček, Vašička, Vrbka, Krása, Judas, Kachyňa, Vašíček, Vykoupil, Mracký. Sraz v 10:30 v Zábřehu.

15.5.2011          turnaj Líšeň ( VUT Brno ) - odjezd v 7:00 hod. od vrátnice SK Sigma autobusem.

Nominace: Pitron, Ráček, Urbášek, Deák, Mracký, Kachyňa, Vykoupil, Vašíček, Hrdlička, Kropáček.

15.5.2011           turnaj Zbrojovka Brno (Ivančice u Brna) ( 5+1 ) - odjezd v 7:00 hod od vrátnice SK Sigma autobusem.

Nominace: Vičar, Galus, Sklenář, Nováček, Vašička, Vrbka, Vyroubal, Krása, Lokša, Judas.

  • skupina A: Zbrojovka, Teplice, Budějovice, Žilina
  • skupina B: Bohemians 1905, Hradec Králové, Ústí n/L, Slovan Bratislava
  • skupina C: Sparta Praha, Sigma, Baník Ostrava, Ivančice
  • skupina D: Slovácko, Slavia, Liberec, 1. SK Prostějov

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

17.5.2011   16:30     KP"A"   Nemilany - Sigma (5+1) - sraz v 16:00 hod. v Nemilanech

Nominace: Kročil, Vašíček, Vykoupil, Konvička, Vítek, Mracký, Deák, Kachyňa, Hrdlička, Pudil, Kohut.

21.5.2011     8:30     OFS "A" - Sigma TP č. 2 ( 5+1 ) - r. 2001

21.5.2011   13:00     OFS "B" - Sigma TP č. 2 ( 5+1 ) sraz 12:15

Nominace: Kročil, Deák, Judas, Krása, Mracký, Nováček, Ráček, Vašíček, Vítek, Vrbka.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

24.5.2011   17:00    KP "A" - Nemilany ( 5+1 ) - sraz v 16:15 hod. v Nemilanech

Nominace: Kročil, Judas, Krása, Mracký, Nováček, Ráček, Sklenář, Vašička, Vašíček, Vítek, Deák, Vrbka, Sedláček, Blaho, Slavíček, Hrdlička, Raclavský, Dokoupil.

29.5.2011   12:30     OFS "B" - Šumvald ( 5+1 ), sraz v 11:45 hod. V Šumvaldu

Nominace: Vičar, Deák, Hrdlička, Kachyňa, Konvička, Mracký, Kohut, Pudil, Raclavský, Ráček, Vašíček.

29.5.2011   10:00     OFS "A" - Litovel ( 5+1 ) - r. 2001

29.5.2011     memoriál P.Dubovského - Bratislava, odjezd hráčů a trenérů (r. 2002 a 2003) v sobotu v 15:45 hod. od vrátnice SK Sigma, návrat v neděli 19:00 - 20:00 hod.

První utkání r. 2002 je v neděli v 9:25 hod. na stadionu ŠK Slovan na Pasienkoch.

Každý z kluků bude mít u sebe průkazku ZP. Příspěvek na dopravu činí 450,-- Kč vybere p. Vrbka před odjezdem autobusu.

Nominace: Kročil, Blaho, Galus, Judas, Krása, Lokša, Nováček, Sedláček, Sklenář, Vašička, Vrbka, Vykopal, Vyroubal.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

2.6.2011     17:00     KP "A"   Sigma - Haná Prostějov ( 5+1 ) - sraz 16:15 hod. v Řepčíně

Nominace: Kročil, Blaho, Sedláček, Sklenář, Vašíček, Mracký, Deák, Vítek, Hrdlička.

4.6.2011     16:30     KP "A"   Hranice - Sigma ( 5+1 )

  5.6.2011   10:30     OFS "A" - Tršice ( 5+1 ), sraz 9:45 v Tršicích

Nominace: Vičar, Blaho, Ráček, Judas, Vrbka, Sklenář, Vykoupil, Hrdlička, Vybíral.

  5.6.2011     9:00     OFS "B" - Velký Újezd ( 5+1 ), sraz 8:15 ve Velkém Újezdě

Nominace: Pitron, Nováček, Deák, Krása, Sedláček, Vašíček, Mracký, Kachyňa, Raclavský.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

  9.6.2011     17:00    KP "B"   Sigma - Bruntál ( 5+1 ) - sraz 16:30 v Řepčíně

Nominace: Kročil, Pitron, Judas, Kropáček, Kachyňa, Kohut, Mracký, Pudil, Raclavský, Ráček, Vašíček, Vykoupil, Deák, Blaho, Krása, Nováček, Vrbka, Vítek.

11.6.2011          turnaj Boskovice, odjezd od vrátnice SK Sigma v 7:00 hod. Kluci musí mít, kopačky i sálovou obuv do haly!!!

Nominace: Raclavský, Vyroubal, Kachyňa, Vašíček, Blaho, Kropáček, Nováček, Vybíral, Vrbka, Sklenář, Sedláček, Krása, Vykoupil, Ráček, Mracký, Deák, Kováč, Pitron.

12.6.2011     9:00   OFS "A" - Lužice - hř. Šternberk ( 5+1 ), odehraje r. 2001

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 

17.-19.6.2011    turnaj Senica, sraz u vrátnice SK Sigma ve 13:00 hod. Příspěvek na startovné, dopravu atd. 750,-- Kč. Návrat v neděli okolo 17 hod.

Rozlosování našeho mužstva (skupina U10):

  • 18.6.2011     9:30   FC Bravo Publikum Ljubljana
  • 18.6.2011   11:00   FC Hlučín
  • 18.6.2011   15:00   GAK Graz
  • 18.6.2011   16:30   Sparta Praha
  • 19.6.2011     8:00   Baník Ostrava
  • 19.6.2011   10:30   Lech Poznaň
  • 19.6.2011   12:00   FK Senica

 

Nominace: Blaho, Cundrla, Judas, Hrdlička, Kováč, Krása, Nováček, Sedláček, Sklenář, Vašička, Vičar, Vrbka, Vybíral, Vyroubal.

 

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA