Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halové turnaje

2. 12. 2009

Prostějov - 15.11.2009, 2. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • SK Prostějov    4 : 0
  • Chropyně         9 : 1
  • Svratka Brno    2 : 0
  • FC Brno            0 : 4
  • Rýmařov          5 : 1
  • Opava              1 : 1

Soupiska: Pitron, Deák, Kachyňa, Konvička, Krása, Nováček, Slavíček, Ráček.

-LZ-


Brno - 21.11.2009, 4. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Slovácko                 3 : 1
  • FC Brno                  1 : 3
  • Hlučín                     5 : 3
  • Slovan Bratislava   5 : 2
  • Trnava                   1 : 5
  • Slávia                     0 : 4

Soupiska: Vičar, Deák, Kachyňa, Krása, Nováček, Slavíček, Ráček, Hrdlička, Judas.

-LZ-


Šibeník - 12.12.2009, 1. a 6. místo

Výsledky našich mužstev:

A mužstvo:

  • Tršice                     0 : 3
  • Čechovice              0 : 1
  • Sigma B                  0 : 5
  • Chropyně              1 : 0
  • Haná Prostějov     0 : 3
  • Rýmařov               0 : 2

Soupiska: Pitron, Nováček, Krása, Blaho, Živný, Deák, Judas, Kachyňa, Ráček.

B mužstvo:

  • Tršice                    4 : 1
  • Čechovice             1 : 0
  • Sigma A                5 : 0
  • Chropyně             9 : 0
  • Haná Prostějov    6 : 0
  • Rýmařov              7 : 0

Soupiska: Vičar, Stavěl, Kohut, Konvička, Kročil, Ponížil, Fegyvérés, Lehkoživ, Pudil, Gyerták

-LZ-


Karviná - 10.1.2010, 1. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Hlučín                                3 : 2     1 : 0
  • Zamarski Lutnia (PL)         6 : 1     6 : 1
  • Karviná                             8 : 1     4 : 1
  • Vítkovice                          1 : 1     2 : 1

Soupiska: Pitron, Krása, Nováček, Blaho, Vašička, Deák, Kohut, Kachyňa.

-LZ-


Hlučín - 23.1.2010, 8. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Opava          1 : 4
  • Bruntál         2 : 2
  • Karviná        0 : 2
  • Hlučín           2 : 6
  • Slovácko      0 : 5
  • Rýmařov     1 : 1
  • Zlín              1 : 3

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Ráček, Kohut, Lehkoživ, Konvička, Kročil.

-LZ-


Tršice (Šibeník) - 7.2.2010, 4. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Chropyně     4 : 0
  • Tršice           0 : 1
  • Mohelnice     4 : 1
  • Konice          1 : 1   0 : 2 na penalty
  • Tršice           0 : 2

Soupiska: Vičar, Kachyňa, Ráček, Živný, Lehkoživ, Mracký, Kročil, Hrdlička, Pudil, Ponížil, Fegyverés.

-LZ-


Rajhrad (Brno) - 7.2.2010, 2. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Donau         2 : 1
  • Rajhrad      2 : 1
  • MS Brno      2 : 1
  • Senec         2 : 0
  • 1. FC Brno 0 : 1

Soupiska: Pitron, Krása, Nováček, Vašička, Kohut, Deák, Judas, Konvička, Špaček.

-LZ-


Šibeník - 14.2.2010, 4. a 7. místo

Výsledky našich mužstev:

A mužstvo:

  • 1. FC Brno            1 : 2
  • Sigma B                 6 : 0
  • Sparta Praha        1 : 0
  • Slovan Bratislava  1 : 1
  • Karviná                  6 : 0
  • Vítkovice                1 : 4
  • Rajhrad                  6 : 0

Soupiska: Vičar, Krása, Nováček, Vybíral, Vašička, Blaho, Slavíček, Tichavský, Hampl.

B mužstvo:

  • Rajhrad                3 : 0
  • Sigma A                0 : 6
  • 1. FC Brno            0 : 7
  • Sparta Praha        1 : 4
  • Slovan Bratislava  0 : 2
  • Karviná                  0 : 1
  • Vítkovice                0 : 2

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Ráček, Kachyňa, Špaček, Kohut, Konvička, Vykoupil.

-LZ-


Hranice - 28.2.2010, 2. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Zlín             4 : 2
  • Hranice B   7 : 2
  • Hranice A   2 : 2
  • Vítkovice A 4 : 2
  • Vítkovice B 4 : 3
  • Kroměříž    5 : 3

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Nováček, Hrdlička, Blaho, Kachyňa, Konvička, Vybíral, Krása.

-LZ-


Bílovec - 7.3.2010, 1. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Polanka              5 : 1
  • Hlučín                 4 : 1
  • Bílovec               4 : 2
  • Frýdek - Místek  2 : 2
  • Vítkovice             4 : 1

Soupiska: Vičar, Nováček, Kachyňa, Vybíral, Judas, Deák, Krása, Blaho, Hrdlička.

-LZ-


Vítkovice - 13.3.2010, 8. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Slavia        0 : 5
  • Karviná     3 : 2
  • Trenčín      2 : 0
  • Vítkovice    3 : 1
  • Slovan       0 : 1
  • Trenčín      1 : 1, 3 : 4 na pen.

Soupiska: Pitron, Krása, Nováček, Blaho, Slavíček, Deák, Vybíral, Kachyňa, Kohut.

odkaz na regionální vysílání ČT:

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/410232400091004-sport-v-regionech/?streamtype=WM1

-LZ-


Šibeník - 21.3.2010, 1. a 8. místo

Výsledky našich mužstev:

Sigma A:

  • Tršice     10 : 0
  • Sigma B    5 : 0
  • Kroměříž   5 : 0
  • Hulín         6 : 0
  • Chropyně 7 : 0
  • Mohelnice 9 : 0
  • Slavonín    6 : 0

Sigma B:

  • Slavonín   0 : 0
  • Sigma A    0 : 5
  • Tršice        0 : 3
  • Kroměříž   1 : 4
  • Hulín          0 : 1
  • Chropyně  1 : 1
  • Mohelnice  1 : 3

Soupisky:

Sigma A: Vičar, Blaho, Deák, Judas, Kachyňa, Krása, Nováček, Ráček, Vybíral.

Sigma B: Pitron, Fegyverés, Kohut, Konvička, Kročil, Lehkoživ, Ponížil, Pudil, Ráček, Mracký.

- LZ -


 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA