Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor

2. 12. 2009

 

1. kolo - HFK Olomouc, 3. místo

Výsledky našeho mužstva: 

 

 

 

 

 

 

  • HFK Olomouc     0 : 5
  • Nové Sady         3 : 1
  • Tršice                 0 : 1

Soupiska: Pitron, Konvička, Stavěl, Deák, Lawson, Špaček, Pudil, Kachyňa, Skládal, Hrdlička, Judas.

 


2. kolo - Nové Sady, 4. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     0 : 2
  • Nové Sady         0 : 4
  • Tršice                 1 : 1

Soupiska: Pitron, Konvička, Stavěl, Deák, Lawson, Špaček, Pudil, Kachyňa, Skládal, Hrdlička, Judas, Kohut.


 

3. kolo - Sigma, 4. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     0 : 5
  • Nové Sady         2 : 2
  • Tršice                 1 : 2

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Kohut, Konvička, Skládal, Stavěl, Špaček, Pudil, Hrdlička.


 

4. kolo - Tršice, 1. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     1 : 1
  • Nové Sady         0 : 0
  • Tršice                 2 : 0

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Kohut, Konvička, Lehkoživ, Ráček, Slavíček, Pudil, Pernecký.


 

5. kolo - HFK Olomouc, 1. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     0 : 0
  • Nové Sady         1 : 0
  • Tršice                 2 : 1

Soupiska: Pitron, Deák, Kachyňa, Judas, Kárný, Konvička, Kohut, Hynek, Lehkoživ, Ráček, Kučera.


 

6. kolo - Nové Sady, 3. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     1 : 1
  • Nové Sady         0 : 0
  • Tršice                 0 : 0

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Stavěl, Konvička, Nováček, Hynek, Hrdlička, Ráček, Kučera, Brázdil.


 

7. kolo - Sigma, 2. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     1 : 4
  • Nové Sady         3 : 0
  • Tršice                 2 : 1

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Stavěl, Konvička, Nováček, Kohut, Hrdlička, Ráček, Brázdil, Římský, Schneider, Krása, Kárný.


 

8. kolo - Tršice, 1. místo

Výsledky našeho mužstva: 

  • HFK Olomouc     2 : 0
  • Nové Sady         4 : 1
  • Tršice                 0 : 0

Soupiska: Pitron, Deák, Judas, Kachyňa, Konvička, Blaho, Pudil, Stavěl, Slavíček, Hustý, Ráček.


 

 

9. kolo - Uničov, 2. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Tršice        2 : 0
  • Litovel       3 : 0
  • Uničov       1 : 8

Soupiska: Pitron, Vičar, Deák, Hrdlička, Judas, Kachyňa, Kohut, Konvička, Krása, Ráček, Římský.


 

 

 

 

 10. kolo - Litovel, 3. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Uničov     0 : 11
  • Litovel     1 :    1
  • Tršice      5 :    0

Soupiska: Pitron, Blaho, Gyertyák, Hrdlička, Judas, Kohut, Krása, Kročil, Kučera, Pudil, Ráček, Vybíral.


 11. kolo - Řepčín, 3. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Uničov     1 : 10
  • Litovel      2 :   3
  • Tršice      4 :   0

Soupiska: Pitron, Krása, Kachyňa, Hrdlička, Judas, Deák, Ráček, Konvička, Kročil, Kohut, Pudil, Lehkoživ.


12. kolo - Tršice, 4. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Litovel    0 : 6
  • Uničov    0 : 2
  • Tršice     2 : 3

Soupiska: Pitron, Gyerták, Kohut, Konvička, Kučera, Lehkoživ, Pudil, Fegyverés, Ponížil, Kročil, Mracký.


 13. kolo - Řepčín, 4. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Horka          0 : 0
  • Tršice          1 : 1
  • Nové Sady  0 : 3

Soupiska: Pitron, Malý, Krása, Deák, Judas, Hrdlička, Kachyňa, Konvička, Kročil, Ráček, Pudil, Aila, Hampl.


 14. kolo - Tršice, 2 .místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Tršice         1 : 3
  • Nové Sady 3 : 1
  • Horka         2 : 0

Soupiska: Vičar, Judas, Kachyňa, Ráček, Konvička, Deák, Kročil, Pudil, Mracký, Kohut.


 15. kolo - Nové Sady, 3.-4. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Tršice         0 : 2
  • Nové Sady 1 : 1
  • Horka         0 : 0

Soupiska: Vičar, Judas, Kachyňa, Ráček, Konvička, Deák, Kročil, Pudil, Mracký, Kohut, Hrdlička.


16. kolo - Horka, 3. místo

Výsledky našeho mužstva:

  • Horka         0 : 2
  • Nové Sady 1 : 2 
  • Tršice         5 : 1

Soupiska: Fegyverés, Gyerták, Hrdlička, Kachyňa, Kohut, Konvička, Kročil, Mracký, Pitron, ponížil, Pudil, Ráček.


 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA